Як працює безпечна угода

Безпечна угода - це головний захист як покупця так і продавця на SSWEEP Marketplace. Безпечна угода відбувається за допомогою платіжної системи UA.PAY, завдяки чому у покупця є можливість оглянути замовлений товар у відділенні Нової Пошти, перш ніж відбудеться оплата продавцеві і завершення угоди. Продавець в цьому випадку захищений завдяки тому, що при замовленні і до моменту отримання речі покупцем на віділенні Новою Пошти, гроші за цю річ списуються з рахунку покупця і знаходяться на балансі компанії UA.PAY як гаранта безпеки сторін.


Як це відбувається для покупця:


1) Покупець вибирає бажану річ.


2) Додає товар в корзину.


3) У меню "Оформлення замовлення" вноситься вся необхідна інформація про доставку.


4) Для завершення оформлення натисніть "Оформити замовлення".


Після цього ваші кошти будуть заморожені платіжною системою UA.PAY. По прибуттю вашого замовлення на відділення Нової Пошти вам прийде повідомлення. На відділення ви зможете оглянути ваше замовлення, переконатися в оригінальності речі, саме в цей момент у Вас буде можливість відмовитися від замовлення і отримати свої кошти назад. Тільки після огляду і підтвердження Вами на Новій пошті замовлення, він буде вважатися завершеним і продавець отримує оплату.


Як це відбувається для продавця:


1) Продавець отримує повідомлення про замовлення його лота на електронну пошту з даними для відправки товару.


2) Продавець відправляє товар за вказаними даними, на відправку є 5 днів.


3) Після огляду і підтвердження замовлення покупцем, ви отримаєте оплату вашої продажу на зазначену в особистому кабінеті карту.